Hakkımızda

1997 yılında İstanbul’da hayat bulan TOTEM markası yolculuğuna iş ortaklığı bulunan LİBYA / BURAQ AIR Türkiye tek yetkili acentesi olarak başlamıştır. Türkiye ve Libya arasında bir köprü kuran TOTEM, her iki ülkenin insanlarının ilişkilerinin gelişmesine ve sıkılaşmasına katkı sağlamıştır. Gelişen ve büyüyen ilişkiler sonucunda TOTEM markası iki ülke arasındaki bağları farklı konulardaki hizmetlerinide hayata geçirerek güçlendirmeyi hedeflemiştir. TOTEM markası Libya’da ki kardeş firması SAWAF TURİZM ile birlikte yürüttüğü operasyonlar sonucunda İstanbul’da yerleşik olarak yenilediği yeni ofisinde 360 derece müşteri deneyimi anlayışı ile geliştirdiği hizmetleri ve bölgesi için en yenilikçi uygulamaları ve destinasyonları ile büyümeye devam etmektedir. 

Markanın kurumsal büyüme hedefi birinci etapta KUZEY AFRİKA ve ORTADOĞU destinasyonlarında büyümek olup devamında uluslararası alanda farklı pazarlara hizmet sunan en yenilikçi deneyimlerin merkezi olmaktır. 

Bu deneyimleri sunarken seyahatten konaklamaya, transfer işlemlerinden vatandaşlığa, gayrimenkul satın almadan ticari yatırım danışmanlığına kadar bir çok konuda profesyonel bir ekiple hizmet üretmektedir. 

TOTEM markasının müşterilerine vaadi 360 derece müşteri deneyiminin sonucunda en yeni olanı sunmaktır. 

#SADECEYENİ

Hizmetlerimiz

Yeni Bir Seyahat

Yeni Bir Ulaşım

Yeni Bir Dünya

Yeni Bir Mülk

Yeni Bir Ticaret

Yeni Bir Partner

Tüm Hizmetlerimiz