Turizm

TOTEM markasının tüm hizmetlerinin merkezinde turizm bulunur. Çok güçlü bir yapıya ve deneyime sahip olan marka seyahat nedeni her ne sebeple olursa olsun müşterilerine en iyi ve en yeni deneyimi ihtiyaç duyacağı tüm unsurlar ile sunar. Seyahat nedeniniz ister tatil, iş, sağlık, eğitim yada yatırım için olsun TOTEM markası size en iyisini en yeni şekli ile sunar. Turizm her ilişkinin başlangıcındaki ilk adımdır. Yeni yerler, yeni deneyimler, yeni yatırımlar, yeni iş fırsatları veya yeni bir hayat hep turizm ile başlar. Sizde seyahatinizi tamda ihtiyaç duyduğunuz şekilde TOTEM ile planlayın ve beklediğinizden daha fazlasına hazır olun.  

Otel

Seyahatinizde ihtiyacınız bir otel ise bütçenize en uygun seçenekleri en iyi alternatifler ile TOTEM de bulabilirsiniz. Yeni bir otel deneyimi için sadece beklentilerinizi ve isteklerinizi bize iletin. Uzman ekibimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun sizin için en iyi seçenekleri sunup en doğru seçimi yapmanızı sağlar. Merak etmeyin TOTEM ekibi konaklamanız boyunca memnuniyetiniz için her zaman size destek vermeyi sürdürecektir. Konaklamanıza bağlı transfer, özel rezervasyonlar ve aklınız gelen tüm ihtiyaçlarınız için sacede müşteri temsilciniz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. TOTEM olarak size eşsiz ve yeni bir deneyim yaşatmak bizi memnun eder. 

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OTELLER LİSTESİ ≥≥ 

Kiralık Ev

Sizde seyahatini otelde planlamak istemeyenlerden misiniz? Aklınızda ev konforunda bir seyahat deneyimi varsa merak etmeyin TOTEM sizin için herşeyi düşündü. TOTEM hem kendi mülkiyetinde olan evlerle hemde talebinize göre temin edilecek farklı destinasyondaki seçenekler ile sizin için en uygun seçeneği yaratabilir. Ne aradığınızı bize söyleyin gerisini TOTEM uzmanlarına bırakın. Onlar sizin için eşsiz yeni bir deneyim hazırlayacaktır.

Paket Turlar

TOTEM harika bir tatil deneyimi için size mükemmel paket turlar oluşturdu. Paket turlar ile hiçbir şeyi dert etmeden, plan yapma stresine girmeden doyasıya bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz. Eğer sizde herşey benim için düşünülmüş ve hazırlanmış olsun diyenlerdenseniz TOTEM yeni bir deneyim için size hizmet etmeye hazır. Sadece istemeniz yeterli olacaktır. TOTEM uzmanlarının hazırladığı turlardan birini seçerek bizimle iletişime geçebilir veya aklınızda daha başka bir fikir varsa size özel bir tur talep edebilirsiniz. 

PAKET TURLAR LİSTESİ ≥≥ 

Mice / İş Turizmi

Bir iş seyahatine mi ihtiyacınız var? yada planlamanız gereken bir kongre, toplantı veya tanıtım mı var? TOTEM tecrübeli ekibi ile ihtiyacınız olan programı sizin için eksiksiz hazırlayacaktır. İster ağırlayan olun ister ağırlanan TOTEM ile yeni bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Katılmanız gereken seminer ve toplatılardan, misafirlerinizin karşılanmasına kadar aklınıza gelen her hizmet tüm detayları ile hazır bir şekilde sunulur. sizede sadece işiniz odaklanmak kalır. Aklınızda iş olsun, geri kalanını TOTEM sizin için halleder. 

MICE - İŞ PROGRAMLARI ≥≥ 

Sağlık Turizmi

Seyahatinizin sebebi sağlık ise turunuzun planlaması çok önemlidir. Alacağınız sağlık hizmetinin türüne göre almanız gereken hizmet ve destekler konusunda iyi bir planlama yapılmalıdır. TOTEM halihazırda anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşları ve hizmet verdiği kurumlar ile defalarca verdiği sağlık turizmi planlama hizmeti ile çok deneyimlidir. Sizde bu tecrübenin rahatlığını yaşayarak yeni bir deneyime sahip olabilirsiniz. TOTEM almak istediğiniz sağlık hizmetine bağlı sağlık kuruluşu bağlantısından tedavi sürecindeki ihtiyaçlarınıza kadar her konuda yanınızdadır. Siz ihtiyaçlarınızı belirleyin biz çözümlerini oluşturalım. 

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SAĞLIK KURULUŞLARI ≥≥ 
SAĞLIK TURLARI ≥≥ 

Eğitim Turizmi

Eğitim önemli bir konu ve dikkatli planlanması gereken bir durum. Kendimiz ve çocuklarımız için konu eğitim olduğunda her zaman daha fazlasını ve iyisini bekleriz. TOTEM profesyonel iş ortaklıkları anlaşmalı olduğu okullar ve eğitim kurumları ile size kapsamlı ve tam hizmet vermektedir. Eğitim alacağınız kurum, almak istediğiniz eğitim, konaklama planınız, katılmanız gereken seminerler ve konaklama planınız dahil herşey size özel ve sizin istediğiniz şekilde hazırlanır ve sunulur. Siz sadece eğitiminiz ve gelişiminiz ile ilgilenin. 

EĞİTİM BAŞLIKLARI ≥≥ 
ANLAŞMALI EĞİTİM KURUMLARI ≥≥ 
ANLAŞMALI ÜNİVERSİTELER ≥≥ 
HİZMET VERİLEN ŞEHİRLER ≥≥ 

Kültür Turları

Seyahatiniz başladı ama araya farklı tatlar yeni yerler ekleyerek seyahatinizi daha renkli ve daha unutulmaz bir hale getirmek istiyorsunuz. TOTEM sizin için istediğiniz rengi seyahatinize ekleyecek farklı programları kültür turları ile hazırladı. İster tarihi keşfedin, isterseniz tadları; yada yada eğlenceyi. TOTEM turun hazırladığı kültür turu programlarından birini seçerek her bir detayı düşünülmüş ve planlanmış programlarımız ile seyahatinize unutulmaz yeni bir deneyim daha ekleyin. Üstelik herkesin bildiği yerler dışında kimsenin farkında olmadığı anları, yerleri ve tatları keşfedin. Geri döndüğünüzde herkesin anlattıklarından farklı hikayeleriniz olacak. 

KÜLTÜR TURU PROGRAMLARI ≥≥