Transfer

Seyahat varılacak yer kadar yolculuktur aynı zamanda. TOTEM Libya’nın en büyük özel havayolu şirketi olan BURAQ AIR imtiyazlı iş ortağı olarak Türkiye temsilcisidir. Alabileceğiniz en iyi uçuş deneyimlerinden birisini özel fırsatlar ve avantajlar ile TOTEM size sunabilir. Bunun yanında dünyanın neresine hangi havayolu ile uçmak isterseniz TOTEM tüm havayolu şirketlerinin biletlerini özel avantajlar ile size sunabilir. 

BURAQ AIR DESTINASYONLAR ≥≥ 
ISTANBUL BILET OFFICE 
İSTANBUL BİLET TEL 

İç Transfer

Seyahat içinde seyahat. TOTEM seyahatiniz anında ihtiyaç duyacağınız iç transferlerinizi ihtiyacınıza uygun şekilde çözüme ulaştırır. Seyahat planınızın gerektirdiği iç transfer çözümlerini almak için sadece ihtiyaçlarınızı ve zamanlarını belirleyin. TOTEM uzmanları ihtiyacınız olan çözümü ihtiyaç duyduğunuz zaman, ihtiyaç duyduğunuz sürede ve ihtiyaç duyduğunuz yerde size sunacaktır.

Araç Kiralama

Seyahatiniz özellikle programsız bir akışa sahipse yada programınız kendiniz belirleyip kendiniz hareket etmek istiyorsanız sizin için en iyi çözüm araç kiralama olacaktır.  Araç kiralama hizmeti almak istediğinizde TOTEM sizin için kendi portföyünde bulunan araçlar ile hizmet verirken özel isteğinize bağlı bir marka model talebiniz durumunda da bunun teminini gerçekleştirmektedir. İsteğinize bağlı olarak kiralık aracınızı konaklama yaptığınız yerde teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz. TOTEM tüm kiralamalarında resmi mevzuata uygun araçlar kullanarak en iyi sonucu almanızı garanti eder. 

KİRALAMA PORTFÖYÜNDEKİ ARAÇLARIMIZ ≥≥