Operasyon

TOTEM etkin iş ilişkileri, tecrübesi ve uzman kadrosu ile seyahatlerinize ve yatırımlarınıza bağlı konularda resmi işlemlerde dahil olmak üzere kesintisiz ve profesyonel hizmetler vermektedir. Güçlü iş ortaklıkları sayesinde geniş bir yelpazede hizmet üreten TOTEM verdiği her hizmette bilinen keyifli ve yeni bir deneyim sunar. Bu deneyimi eksiksiz, sorunsuz ve doğru bir şekilde almak ulaşmak istediğiniz hedefte sorun yaşamanızı engeller.

Vize

TOTEM operasyonel tecrübesi ile vize almak istediğiniz destinasyonlarda deneyimli ekibi ile birlikte size hizmet sunar. Vize takiplerinizde sorun yaşamamanız ve olası aksiliklerde sorunu kolayca ortadan kaldırmak için TOTEM deneyimine güvenebilirsiniz. 

VİZE HİZMETİ VERİLEN DESTİNASYONLAR ≥≥ 

Vatandaşlık

Gayrimenkul satın alma, iş yatırımı yada başka bir yol ile Türkiye içinde vatandaşlık taleplerinizde mevzuata hakim ve güçlü bağlantılara sahip olan TOTEM sizin için en doğru çözümü oluşturmaya hazırdır. Vatandaşlık başvuruları hassas bir işlemdir. Yanlış bilgilendirme veya doğru olmayan bir yöntemi seçmenin sonuçları pahalıya mal olabilir. Bu nedenle TOTEM vatandaşlık işlemi takiplerinizde öncelikle durumunu anlayarak gerçekleştireceği bilgilendirme görüşmesinden sonra işlem gerçekleştirir. Diğer yandan işlem boyunca dönemsel bilgilendirmeler yine müşteri tarafına birebir  yapılır. Bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

ÖN BİLGİ TALEP FORMU ≥≥ 

İzinler

Türkiye’de oturma ve çalışma izinleri konusunda TOTEM yine tecrübesi ve uzman kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Öncelikle talebinizin anlaşılarak geçerliliğinin olup olmadığı anlaşılmakta ve ortaya çıkan sonuca göre işlem yapılmaktadır. Bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

ÖN BİLGİ TALEP FORMU ≥≥ 

Tercüme - Tercumanlık

Seyahatlerinizde, iş görüşmelerinizde veya resmi başvurularınız ister metin çevirisi ister anında çeviri olsun hizmetiniz TOTEM tarafından hem arapçaya hakim hemde TÜRKİYE kültürünü bilen uzmanlarca verilir. Destek almak istediğiniz hizmetlere ilişkin lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

ÖN BİLGİ TALEP FORMU ≥≥