Gayrimenkul

Türkiye son yıllarda yatırımın en karlı olduğu ülkelerden biri olarak öne çıkmaktadır. Satın almak istediğiniz istediğiniz gayrimenkule karar vermeden önce mutlaka uzman ekibimizle görüşün. TOTEM uzmanları size en iyi fırsatı en karlı koşullar ile alabilmeniz için en doğru yolu önerecektir. Diğerlerinden farklı olarak TOTEM gayrimenkul hizmetleri müşteriye satışın bitirilmesi sonrasında sona ermez. TOTEM müşterisi ile iletişimi devam ettirerek ilerleyen süreçte ihtiyaç duyabileceği danışmanlığı da sağlar. Doğru bir seçim ve karlı bir yatırım için TOTEM uzmanlığı ve Türkiye geneline yayılan networküne başvurun.

HİZMET ve UZMANLIK VERİLEN ŞEHİRLER ≥≥

Konut

Bir ev arıyorsunuz. Belki yaşamak için belki de yatırım için. Gelin TOTEM sizin için en uygun ve doğru evi seçsin. İster yaşamak ve yeni bir yaşam kurmak için isterseniz iyi bir yatırım yapıp kar etmek için doğru uzmanlar ve geniş bir networke başvurun. TOTEM halihazırda elindeki ürün portföyü ve networkün yanında geniş servis alanı ile size en uygun evi bulmayı vaat eder. 

HİZMET VE UZMANLIK VERİLEN ŞEHİRLER ≥≥ 
PORTFÖYDE BULUNAN PROJELER ≥≥ 
GENEL PORTFÖY ≥≥ 

Ticari

Ticari bir işletme açmak istiyorsunuz veya iyi bir gelir getiren yatırım yapmak istiyorsunuz. Ticari yatırımlar uzmanlık ister. TOTEM ticari yatırımlar konusunda hem mülkün hemde bölgenin teknik analizlerini yaparak hizmet verir ve analizlerini müşterilerine aktararak karar vermesini sağlar. Ticari yatırım gibi önemli kararlarınızda TOTEM tecrübesi size hizmet etmeye hazır. Direk işletme kurulumu bazlı ticari alan satın almalarında TOTEM danışmanlığı için lütfen DANIŞMANLIK başlığını inceleyin. 

HİZMET VE UZMANLIK VERİLEN ŞEHİRLER ≥≥ 

Gayrimenkul

Arazi özel analiz isteyen bir yatırım enstrümanı olarak öne çıkmaktadır. Özellikle değerlemesi ve analizinin doğru yapılmaması halinde karlılığa ulaşmanın çok uzun zamanlar alması riski taşır. Diğer yandan bir yatırım gerçekleştirmek niyeti ile yapılacak arazi satın almalarında analizin çok yönlü ve daha detaylı olarak yapılması gerekmektedir. Doğru bir arazi yatırımı için TOTEM satın alma desteği sağlarken sonrasında satış açık bir şekilde TOTEM tarafından gerçekleştirilir. TOTEM her zaman müşterilerinin yanında ve destekçisi olarak yer alır. Direk işletme kurulumu bazlı arazi alan satın almalarında TOTEM danışmanlığı için lütfen DANIŞMANLIK başlığını inceleyin. 

HİZMET VE UZMANLIK VERİLEN ŞEHİRLER ve BÖLGELER ≥≥